Samochody osobowe
Samochody ciężarowe
Ciągniki siodłowe i naczepy
Autobusy

 

 
miniaturki zdjęć

status: gość, zaloguj
napisz do nas
strona główna :: o firmie

Miło nam gościć Państwa na naszej stronie.
Od 1990 roku firma Aurex-Truck zajmuje się sprzedażą, importem oraz finansowaniem pojazdów ciężarowych, autobusów, naczep i innych.
Obecnie specjalizujemy się w sprzedaży autobusów miejskich i autokarów turystycznych. Prowadzimy także sprzedaż nowych autobusów miejskich.

Import realizujemy zwykle w oparciu o stałą współpracę z partnerami w poszczególnych krajach. Najwięcej kontraktów realizujemy jednak z partnerami z terenu Niemiec.

Przy ulicy Gliwickiej 304 w Katowicach znajduje się nasz komis samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych, autobusów, ciągników siodłowych oraz naczep pochodzenia krajowego, zagranicznego oraz poleasingowych. (patrz mapka dojazdowa). Tutaj również znajduje się siedziba firmy.
Do dyspozycji mamy ponad 2500 m2 własnej powierzchni wystawienniczej.

Ponadto kompleksowo zajmujemy się obsługą techniczno-prawną pojazdów tzn. wycena wartości, opinie techniczne, badania mechanoskopijne, jak również szeroko pojęte ubezpieczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

... do górystrona główna :: o firmie :: samochody osobowe :: samochody ciężarowe :: ciągniki siodłowe i naczepy :: autobusy
import/eksport :: usługi finansowe :: kontakt